Aplikacja mobilna - ZGrana Rodzina - Android i iOS

Z myślą o Was i specjalnie dla Was stworzyliśmy darmową aplikację ZGrana Rodzina dla posiadaczy smartphonów  lub  tabletów z systemem android oraz iOS. Już dziś zainstaluj aplikację wchodząc na stronę www.aplikacja.zgranarodzina.pl lub korzystając ze sklepy Google Play oraz App Store, i ciesz się ze wszystkich proponowanych możliwości.

Korzystając z aplikacji mobilnej Zgranej Rodziny:

  1. zyskujesz dostęp do wszystkich aktualnych ofert programu,

  2. możesz wyszukiwać konkretne oferty w pobliżu Twojej lokalizacji,

  3. dodajesz interesujące Cię oferty do Twoich ulubionych,

  4. możesz przeglądać oferty po kategoriach oraz korzystać z wyszukiwarki,

  5. możesz uruchomić lokalizator Twoich dzieci, dzięki któremu wiesz gdzie w danym momencie znajdują się Twoje pociechy.

Co ważne - aplikacja zainstalowana na Twoim telefonie zastępuje Twoją kartę, a to pozwala na przeniesienie danych  użytkownika   z karty plastikowej na Twój telefon.


Instalacja aplikacji to kilka prostych kroków:
 

1. Miejsce pobrania aplikacji dla posiadaczy karty ZGrana Rodzina.

Do instalacji niezbędne jest posiadanie smartphona lub tabletu z systemem android lub IOS oraz konta w Google Play lub App Store.

Aplikację do pobrania znajdziecie na stronie www.aplikacja.zgranarodzina.pl bądź bezpośrednio w sklepie Google Play  oraz App Store                   (w przypadku sklepu Google jak i App Store wpisz w wyszukiwarce hasło „zgrana rodzina”, wybierz aplikację i zainstaluj).

Aby zainstalować lokalizator na telefonie dziecka pobierz go ze strony www.aplikacja.zgranarodzina.pl lub ze sklepu Google Play i App Store (ZGrana Rodzina Lokalizator).

 

2. Instalacja aplikacji dla posiadaczy karty ZGrana Rodzina.

Po wyszukaniu aplikacji ZGrana Rodzina kliknij „Zainstaluj”, a następnie wciśnij przycisk „Akceptuję”. Po zakończeniu instalacji aplikacji nie pozostało już nic jak kliknąć „Otwórz”.

 

3. Logowanie do aplikacji dla posiadacz karty ZGrana Rodzina.

Ostatnim krokiem jest zalogowanie się do aplikacji. Podaj numer swojej karty Zgrana Rodzina (np. 10299), oraz numer PESEL aby zalogować się do aplikacji
 

Zwróć uwagę na dodatkową aplikację – ZGrana Rodzina Lokalizator, która da Ci możliwość lokalizacji Twojego dziecka (aplikacja „ZGrana Rodzina Lokalizator” jest do pobrania ze strony www.aplikacja.zgranarodzina.pl lub ze sklepu Google Play oraz App Store). Aplikację lokalizatora instalujesz tylko na telefonie Twojego dziecka.

 

Teraz już możesz cieszyć się wszystkimi możliwościami aplikacji „ZGrana Rodzina”,a my życzymy Wam przyjemności 
z użytkowania.

 

Zatem nie zwlekaj, pobierz aplikację lub jeżeli jeszcze nie jesteś posiadaczem karty to dołącz koniecznie do programu.

www.aplikacja.zgranarodzina.pl

 

Promowane oferty