1 czerwca 2019r. odbył się Magiczny Dzień Dziecka ZGranej Rodziny i Partnerów !!!

Utworzono: Poniedziałek 3 Czerwiec 2019, 09:44

1 czerwca 2019r. w godzinach 12:00-16:00 na deptaku odbył się Magiczny Dzień Dziecka. Impreza rozpoczęła się wielkim gotowaniem młodych kucharzy ze szkoły ENCE RĘCE. Na scenie przy Ratuszu podziwiać mogliśmy występy taneczne i wokalne, a o godzinie 13:00 wystąpił finalista Mam Talent Kacper Wydmański ze swoim interaktywnym i magicznym pokazem. W trakcie imprezy ZGrana Rodzina oraz jej Partnerzy zapewnili dzieciom atrakcyjne warsztaty, zabawy, gry i konkursy z nagrodami. Serdecznie dziękujemy naszym Parterom za profesjonalne przygotowanie stoisk, które cieszyły się przeogromnym zainteresowaniem.
Na deptaku nie zabrakło konkurencji sportowych organizowanych przez SKWAR, a WOSiR zadbał o ogromne dmuchańce. Zielonogórski Ośrodek Kultury i ZGrana Rodzina zatroszczyły się o stanowiska z malowaniem twarzy, wykonywaniem brokatowych tatuaży oraz tworzeniu magicznych kul. Przez cały czas trwania imprezy najmłodszych zabawiały Maskotki ZGranej Rodziny - Gronki oraz barwne motyle na szczudłach.
Dziękujemy ZGrane Rodziny, że byliście z nami w tym wyjątkowym dniu. Pragniemy, aby magia  z imprezy została w Waszej pamięci jeszcze na długo, może nawet do przyszłego Dnia Dziecka :-) :-) :-)

Promowane oferty

DLA DOMU

20% rabatu na obrusy i zasłony gotowe

MODA

20% rabatu na srebrną biżuterię

COŚ NA ZĄB

20% rabatu na całe menu

ZDROWIE I URODA

30% rabatu na zabiegi i bony upominkowe

ZDROWIE I URODA

20% rabatu na zabiegi regenerujące

MODA

20% rabatu na swetry Tom Taylor