Akademia Tenisa V Szlem

Akademia Tenisa V Szlem - najnowszy punkt na tenisowej mapie Polski oraz świetne miejsce na oderwanie się od codziennego zgiełku miasta. Akademia została otwarta w resorcie z 9-dołkowym polem do Golfa w Przytoku, gdzie nie tylko można spróbować swoich sił z rakietą na 2 oświetlonych kortach o nawierzchni ze sztucznej trawy , ale również zagrać w wiele dyscyplin plażowych – począwszy od:
  • Beach Soccer
  • Beach Volley
  • BEACH TENNIS
Dla zmęczonych ciężkimi bojami lub pragnących zaznać prawdziwego relaksu zapraszamy do naszego Sports Baru, gdzie można dać pofiglować swoim kubkom smakowym – delektując się zdrowymi przekąskami i smacznymi drinkami.
Program tenisowy zawiera w sobie zajęcia na wszystkich szczeblach zaawansowania i wieku, proponując zupełnie inne, świeże podejście do tenisa. Nie chcemy Cię zanudzić nagrywając Ci tylko piłkę z kosza – chcemy nauczyć Cię grać i zachęcić do współtworzenia z nami wspaniałej tenisowej rodziny!
Każdy znajdzie coś dla siebie w programie:
  • Miesięczny kurs tenisa PLAY&STAY
  • Cardio Tennis
  • Szkółki dla dzieci i młodzieży
 A co to tajemnicze "V"? To nic innego jak rzymska piątka, nawiązująca do 4 już istniejących Wielkich Szlemów. Kto wie, może doczekamy się Wielkiego Szlema w Przytoku..?

Kontakt

Myśliwska
66-003 Przytok
tel.: 510 254 041
email: kontakt@v-szlem.pl
www: http://www.v-szlem.pl/


Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 07:00–23:00
Wtorek: 07:00–23:00
Środa: 07:00–23:00
Czwartek: 07:00–23:00
Piatek: 07:00–23:00
Sobota: 07:00–23:00
Niedziela: Nieczynne

Promowane oferty

INNE

Przy zakupie dwóch kaw trzecia kawa GRATIS

DLA DOMU

50% zniżkę na aktywację usług telewizji oraz internetu

ZDROWIE I URODA

10% rabatu na kosultacje psychologiczne