Bar Wege Mena

Odpowiadając na potrzeby coraz bardziej świadomego społeczeństwa, z pasji do gotowania we wrześniu 2013 roku w Zielonej Górze przy ulicy Bohaterów Westerplatte 11 powstał Bar Wege Mena.

Domeną podawanych tutaj potraw są: zdrowie, świeżość, jakość i smak. Do przygotowywania oferowanych dań używa się wyłącznie produktów najwyższej jakości, ekologicznych i zdrowych pozyskiwanych od lokalnych wytwórców. Nie stosuje się żywności modyfikowanej genetycznie, artykułów wysoko przetworzonych oraz polepszaczy smaku. Potrawy przygotowywane są według pomysłów autorskich, codziennie na świeżo, w związku z czym ich smak jest niepowtarzalny. Używa się przypraw z całego świata m.in.: kurkumy, imbiru, kardamonu, kuminu, garam masala, tandori masala oraz ziół: lubczyku, oregano, tymianku, czosnku niedźwiedziego i innych. Wiele z potraw przyrządza się wg Kuchni Pięciu Przemian. W naszym menu znajdują się także potrawy przygotowywane z eko topinambura – bulwy słonecznika wspaniale uzupełniającego dietę w inulinę, krzemionkę koloidalną, żelazo, potas. Nasi klienci mogą u nas posmakować na co dzień zapomnianych kasz między innymi: jaglanej, bulgur, pęczak i wiele innych.

Oprócz codziennie innego dania dnia, w menu znajdziemy także inne pyszne dania, między innymi: camembert zapiekany z żurawiną, tagliatelle pełnoziarniste z sosem Napoli, pierogi z mąki orkiszowej z soczewicą, ze szpinakiem. Poza tym codziennie wypiekane są pyszne ciasteczka owsiane ze słonecznikiem i sezamem (również w wersji wegańskiej).

Bar Wege Mena jako jedyny w mieście posiada w swej ofercie niepowtarzalnego wegeburgera, podawanego w bułce pełnoziarnistej, z kotletami sojowymi, warzywami i sosami pomidorowym lub czosnkowym (także w wersji wegańskiej).

Kontakt

Ul. Bohaterów Westerplatte 11
65-001 Zielona Góra
tel.: 882 134 172
email: wege.mena@gmail.com
www: http://www.wege-mena.pl/


Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 10:00 - 20:00
Środa: 10:00 - 20:00
Czwartek: 10:00 - 20:00
Piatek: 10:00 - 20:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Oferta partnera

Promowane oferty

INNE

Przy zakupie dwóch kaw trzecia kawa GRATIS

DLA DOMU

50% zniżkę na aktywację usług telewizji oraz internetu

ZDROWIE I URODA

10% rabatu na kosultacje psychologiczne