Hotel Ruben

Ruben Hotel**** - to klimatyzowany, biznesowy Hotel  położony w centrum Zielonej Góry, łączący w sobie nowoczesność, eleganckie wnętrza i najwyższej klasy serwis. 
Naszym Gościom oferujemy 94 przestronne, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane pokoje jedno i dwuosobowe oraz pokoje typu Junior Suit i Apartamenty.
Trzy przestronne i świetnie wyposażone sale konferencyjne, mogące pomieścić do 180 osób, są idealnym miejscem na organizację konferencji, bankietu czy innego spotkania biznesowego. 
Restauracja Ruben Hotel, to miejsce gdzie będziecie mogli Państwo udać się w unikalną podróż kulinarną – jedyną tak wykwintną w Zielonej Górze. 
Nasze słynne „Królewskie śniadania”, to kolejny element, dlaczego tak często Goście biznesowi wybierają nasz Hotel. 
Czujesz się zmęczony po całym dniu pracy? Zapraszamy do nowoczesnej Strefy Relaksu, której usługi są zawsze dostępne i bezpłatne dla naszych Gości hotelowych.

Zapraszamy do Biznesowego Centrum Zielonej Góry!

Ruben Hotel**** przywitał pierwszych Gości w czerwcu 2008. Jest hotelem położonym w malowni- czym mieście województwa lubuskiego – Zielonej Górze. Łączy on w sobie nowoczesna architekturę budynku, wyrafinowany wystrój oraz usługi na najwyższym poziomie. 
Do dyspozycji Gości Ruben Hotel oddajemy 87 eleganckich, przestronnych, klimatyzowanych pokoi, 3 pokoje Junior Suit oraz 4 luksusowe Apartamenty, 3 Sale Konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny, Restaurację, w której będą mogli Państwo wybrać się w wykwintną podróż kulinarną i kulturalną, oraz nowoczesną Strefę Relaksu.
Niepowtarzalna i miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa zagwarantują Państwu zadowolenie z pobytu.

Kontakt

Aleja Konstytucji 3 Maja 1 A
65-001 Zielona Góra
tel.: +48 68 456 70 70
email: hotel@rubenhotel.pl
www: www.rubenhotel.pl


Godziny otwarcia:
Poniedziałek: kontakt telefoniczny
Wtorek: kontakt telefoniczny
Środa: kontakt telefoniczny
Czwartek: kontakt telefoniczny
Piatek: kontakt telefoniczny
Sobota: kontakt telefoniczny
Niedziela: kontakt telefoniczny

Oferta partnera

Promowane oferty

ZDROWIE I URODA

10% rabatu na wszystkie terapie i zabiegi

TURYSTYKA

10% rabatu na zimowe półkolonie

DLA DOMU

10% rabatu na cały asortyment