Ludka Photography

Odkąd na świat przyszedł mój pierwszy syn, miałam silną potrzebę dokumentowania każdego etapu jego życia. Zapisywałam wypowiedziane czasem absurdalnie śmieszne słowa,  pierwsze jego osiągnięcia. Kiedy urodził się mój drugi syn, zrozumiałam, że czas plynie coraz szybciej. Czuję i widzę, że moje dzieci rosną i tak szybko się zmieniają. Obawiam się, że jeśli nie utrwalę każdego etapu ich życia, to kiedyś zapomnę kim byli, jako noworodki, małe raczkujące bobaski, ciekawe świata przedszkolaki i dorastający inteligentni młodzieńcy.

I to jest to, co wzbudziło moją pasję do fotografii. Tak naturalne, przyszło samo. Dziś nie wyobrażam sobie bez niej życia, jest częścią mnie, tak jak moi synowie. Rozpoczęłam fotografowanie dzieci w 2012 roku i z każdym rokiem coraz bardziej kocham to co robię.

Pracuję na pełnej klatce oraz bardzo jasnych obiektywach. Wykorzystuję światło naturalne, zastane. Do każdej sesji fotograficznej podchodzę indywidualnie, kładąc nacisk na współpracę z klientem. Przed oddaniem w ręce Klienta zdjęcia są wyretuszowane i obrobione w programach graficznych.

Kontakt


65-001 Zielona Góra
tel.: 693-902-922
email: ludkaphoto@gmail.com
www: www.ludka-photography.pl


Godziny otwarcia:
Poniedziałek: kontakt telefoniczny
Wtorek: kontakt telefoniczny
Środa: kontakt telefoniczny
Czwartek: kontakt telefoniczny
Piatek: kontakt telefoniczny
Sobota: kontakt telefoniczny
Niedziela: Nieczynne

Promowane oferty

ZDROWIE I URODA

20% rabatu na zabieg regenerujący

MODA

10% rabatu na odzież

COŚ NA ZĄB

Zimowa Herbata GRATIS

INNE

20% rabatu na biżuterię srebrną

DLA DOMU

10% rabaty na artykuły ogrodnicze

DLA DOMU

20% rabatu na obrusy, serwetki i bieżniki

COŚ NA ZĄB

Specjalna cena na zestaw kawa i ciasto