Sklep Ortopedyczny ORTO-PROT

Firma ORTO-PROT posiada w Zielonej Górze dwa sklepy ortopedyczne oraz jeden sklep z butami profilaktycznymi dla dzieci.

Sklepy ortopedyczne realizują wnioski NFZ na zaopatrzenie ortopedyczne. W naszej ofercie znajdują się: stabilizatory, ortezy kończyn górnych i dolnych, gorsety, pasy, kołnierze ortopedyczne, kule, laski, balkoniki i wózki inwalidzkie, materace i poduszki przeciwodleżynowe oraz sprzęt rehabilitacyjny: piłki, piłeczki, taśmy do ćwiczeń, berety, kompresy.

Ponieważ działamy pod patronatem pracowni ortopedycznej ORTO-PROT znajdującej się w Świebodzinie, realizujemy również zamówienia na sprzęt ortopedyczny wykonywany na miarę. Specjalizujemy się w doborze wkładek ortopedycznych dla dzieci i dorosłych, również tych wykonywanych indywidualnie. W naszym punkcie przy ulicy Towarowej prowadzimy bezpłatne badanie podoskopowe w celu dokładnego dopasowania wkładek.

Sklep z bucikami dla dzieci oferuje produkty wysokiej jakości, dbające o prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka. Nasze obuwie pochodzi jedynie od sprawdzonych polskich producentów, takich jak: Aurelka, Bartek, Daniel, Guliana, Postęp, Ani-but, Mido-noster, Befado.
 

Aktualne oferty partnera