Zielone Wzgórza Księgarnia i Centrum Gier Planszowych

ZIELONE WZGÓRZA to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziecie:

Księgarnię, która oferuje:

- pełna ofertę materiałów do nauki języków obcych takich jak: podręczniki, samouczki, rozmówki, słowniczki, gramatyki, materiały dla nauczycieli, fiszki, kursy językowe, lektury w językach obcych. Jesteśmy dystrybutorem i księgarnią patronacką wydawnictwa Pearson. W naszej ofercie posiadamy książki również z takich wydawnictw jak Oxford, Macmillan, Edgard, Handybooks, Lektorklett, Express Publishing, PWN, Nowa Era.

- bogatą ofertę komiksów i fantastyki

Jeżeli czegoś nie mamy na miejscu – zapytaj o dostępność! Sprawdzimy i powiemy czy jest szansa na zamówienie wybranej książki specjalnie dla Ciebie bez dodatkowych kosztów!

Wypożyczalnię i Centrum Gier Planszowych, które posiadają:

- bogatą ofertę gier zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznego (na miejscu w sklepie można wybrać z ponad 500 różnych tytułów! Drugie tyle jest dostępne na zamówienie! )

- ogromną ofertę gier planszowych otwartych (ponad 400 tytułów! ), które można obejrzeć i przetestować przed zakupem! Można w nie zagrać na miejscu, ale również wypożyczyć do domu :) Szczegółowych informacji na ten temat udzielmy w sklepie :)


ZNAJDZIECIE U NAS:
łamigłówki, kostki Rubika i V-cube, zagadki,
gry planszowe, karciane, logiczne, strategiczne, ekonomiczne, przygodowe, kooperacyjne, bitewne, imprezowe i wiele więcej (już od ponad 5 lat jesteśmy dystrybutorem producentów takich jak m.in.: G3 Poland, Rebel, Portal, Granna, Egmont, Gigamic, Haba, Galakta, Fantasy Flight Games, Albi, Trefl)

akcesoria do gier (m.in. karty, kości na sztuki i w zestawach, pionki na sztuki, koszulki na karty, pudełka na karty, wkłady do segregatorów, albumy na karty),

farby do malowania figurek do gier bitewnych, pędzelki i akcesoria modelarskie,
 

Jesteśmy jedynym w Zielonej Górze Sklepem PARTNERSKIM Wydawnictwa G3! Tylko u nas zobaczycie i kupicie ich nowości tydzień przed premierą! :)

Gry planszowe to nasza pasja! Dlatego oferujemy również fachową obsługę, która korzystając z wiedzy i doświadczenia chętnie doradzi i pomoże wybrać gry dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych! Nie ma dla nas zadań niemożliwych! Zawsze znajdziemy coś odpowiedniego! :) W ofercie mamy gry nawet dla 2-letnich maluszków!

Organizujemy również m.in.:
spotkania z grami planszowymi, festiwale gier, turnieje;
warsztaty, na których nauczymy jak malować figurki do gier bitewnych i planszowych oraz jak tworzyć makiety do gier bitewnych;
warsztaty z tworzenia gier planszowych;
zajęcia tematyczne z grami dla grup zorganizowanych;
zajęcia w szkołach i przedszkolach.

Można nas również wynająć razem z grami i animatorem na urodziny i inne imprezy okolicznościowe! :)


Serdecznie Zapraszamy!

Brak aktualnych ofert partnera