FESTYN LOTNICZY Z OKAZJI DNIA DZIECKA 2-3 CZERWCA 2018R.

Koncert gwiazd, pokazy lotnicze, mnóstwo atrakcji, wspaniała, rodzinna zabawa, konkursy, występy wokalne, leśne miasteczko i wiele, wiele więcej... zapraszamy serdecznie na Festyn Lotniczy przygotowany z okazji Dnia Dziecka w Przylepie.

W tym roku świętujemy dwa dni – 2 i 3 czerwca.

Dzięki Partnerom Zgranej Rodziny i w tym roku na płycie lotniska w sobotę powstanie wyjątkowe, rodzinne miasteczko pełne niespodzianek i bezpłatnych atrakcji dla całych rodzin.

W tym roku planujemy wydać specjalną ulotkę informującą o stoiskach Partnerów Zgranej Rodziny i przygotowanych atrakcjach, dzięki czemu pełna informacja trafi do wszystkich uczestników festynu.

Podczas zabawy oprócz koncertów (Kasi Kowalskiej i Gwiazdy Niespodzianki, która wystąpi w niedziele o godz.12.30) i wyjątkowych pokazów lotniczych, na płycie lotniska pojawią się Foodtrucki z wieloma specjałami do skosztowania, to wszystko w ramach Festiwalu Smaków, który towarzyszyć będzie podczas festynu. Będą Foodtrucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata, wszystko doskonale doprawione, przygotowane ze świeżych, starannie dobranych produktów.

Powtórzymy w tym roku AIRSHOW BIKE MARATON - ogólnopolski maraton na rowerach stacjonarnych. 100 rowerów i kilku prowadzących z różnych miast naszego kraju porwie uczestników zabawy na wspólną, 5-cio godzinną jazdę. W tym roku dla fanów sportu przygotowaliśmy też Maraton Fitness, który odbędzie się w niedzielę, będzie też można poskakać na bungee.

Nie zapominamy o najmłodszych – na nich czekać będzie karuzela i dmuchańce. Podczas tegorocznego festynu 3 czerwca, wspólnie z Lasami Państwowymi zorganizujemy leśne miasteczko edukacyjne.

Leśne ścieżki pozwolą najmłodszych zgłębić wiedzę na temat zwierząt i roślin. Będą konkursy, zabawy, warsztaty, mnóstwo radości i sporo nagród.

Myśląc o zdrowiu i bezpieczeństwie wszystkich dzieci, ZGrana Rodzina przygotowała kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Każdy rodzic będzie mógł się zapoznać  z najważniejszymi zasadami udzielania pomocy. Szkolenie poprowadzą ratownicy medyczni, a cały kurs zakończy się wydaniem certyfikatów.
Promując i dbając o zdrowie organizatorzy nie zapomnieli o rowerzystach.

Powstanie specjalny parking rowerowy dla wszystkich tych, którzy wybiorą właśnie ten środek lokomocji, żeby dostać się na imprezę.

W tym roku, wzorem lat ubiegłych do Przylepu będą kursowały bezpłatne autobusy MZK.
Dla miłośników piknikowania i błogiego leniuchowania planowana jest akcja kocykowania – będziemy zachęcać mieszkańców to spędzania czasu na świeżym powietrzu, ze zdrowym prowiantem.

Podczas dwóch dni festynu działać będzie duży namiot Zgranej Rodziny, tam ambasadorzy Programu wraz z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury przygotują ciekawe warsztaty plastyczne, będzie wytyczona strefa dla dzieci z miękkimi poduchami, na których najmłodsi będą słuchać bajek i opowieści.

Pierwszy dzień festynu, podczas którego zaprezentujemy Partnerów ZGranej Rodziny podzielony będzie na dwie części – festynową, która potrwa od 12.00 do 19.00 oraz koncertową trwającą od 19.30 do 22.00, gwiazdą wieczory będzie Kasia Kowalska – I dzień festynu zakończony będzie zjawiskowym, mrożącym krew w żyłach pokazem lotniczym ze specjalną pirotechniką.
Drugi dzień festynu, to kolejny dzień pełen niespodzianek, pokazów lotniczych, atrakcji dla dzieci, zabaw i konkursów, także 3 czerwca zaplanowaliśmy występ gwiazdy, ale szczegóły występu zdradzimy w późniejszym terminie. Szykuje się zatem dwudniowa, niezapomniana zabawa i moc niezapomnianych wrażeń.

 

Serdecznie zapraszamy

Sobota 2 czerwca godz 12.00-22.15

 

12.00 – TEATR MUZYCZNY TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI

12.45 - OFICJALNE OTWARCIE FESTYNU

13.00-14.00 - PRZEBOJE MUZYKI ROZRYWKOWEJ W WYKONANIU WOJSKOWEJ ORKIESTRY Z ŻAGANIA

14.00-15.00 - POKAZ LOTNICZY cz. 1

15.00-16.00 – ŚWIAT WEDŁUG DZIECI (PIOSENKI W WYKONANIU PODOPIECZNYCH ZOK)

16.00-17.00 - POKAZ LOTNICZY cz. 2

17.00-18.30 – ŚWIAT WEDŁUG DZIECI (PIOSENKI W WYKONANIU PODOPIECZNYCH ZOK)

18.30-19.15- POKAZ LOTNICZY cz. 3

19.30-20.00 - WYSTĘP GWIAZDY WIECZORU - KASIA KOWALSKA

21.30 – NOCNY POKAZ LOTNICZY

22.15 - ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO DNIA FESTYNU LOTNICZEGO

 

Niedziela 3 czerwca godz 12.00-17.00

 

12.00 Gry i zabawy – Teatr Guliwer

12.30-14.00 GWIAZDA NIESPODZIANKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

14.00-15.00 POKAZ LOTNICZY cz. 1

14.45 – 15.45 COVERY W WYKONANIU BACKSTAGE ACOUSTIC

15.45- 17.15 POKAZ LOTNICZY cz. 2

17.15 – ZAKOŃCZENIE DRUGIEGO DNIA FESTYNU LOTNICZEGO

 

 

Szczegółowe informacje www.azl.pl

 

 

Promowane oferty

INNE

15% rabatu na zakupy

COŚ NA ZĄB

10% na soki wyciskane

DLA DZIECI

15% rabatu na hulajnogi