Rejestracja

Rejestracja jest bardzo prosta - wystarczy, że podasz nam swój adres e-mail i potwierdzisz chęć założenia konta i wypełnienia wniosku poprzez link aktywacyjny, który zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Dlaczego warto założyć konto i wypełnić wniosek o wydanie Karty Zgranej Rodziny?

  • Założenie konta ułatwi i przyspieszy proces wyrobienia Karty Zgranej Rodziny.
  • Złożenie wniosku online potrwa dosłownie kilka minut.
  • Wniosek możesz wypełnić w dogodnym dla Ciebie momencie, siedząc wygodnie przed komputerem, nie wychodząc z domu.
  • Unikniesz konieczności dojazdu do naszego biura lub punktu konsultacyjnego.
  • Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, proponujemy Ci dostarczenie gotowej Karty pod wskazany przez Ciebie adres za pośrednictwem Poczty Polskiej.
  • Poprzez swoje konto możesz nas najszybciej powiadomić o tym, że Twoja Karta została zniszczona lub zagubiona i chcesz zamówić duplikat.

Czym jest Karta ZGranej Rodziny?

Karta Zgranej Rodziny jest przepustką do wspaniałych ofert, przywilejów i propozycji przygotowanych dla Was specjalnie przez naszych Partnerów. Jest szansą na to, aby jeszcze aktywniej i na lepszych warunkach spędzać czas w Zielonej Górze, aby poczuć się wyjątkowym i docenionym poprzez możliwości korzystania z licznych rabatów i korzyści. Karta Zgranej Rodziny jest propozycją dla wszystkich rodziców i opiekunów zameldowanych w Zielonej Górze, którzy mają przynajmniej jedno dziecko w wieku do 18 lat. Jest całkowicie bezpłatna. Jest poręczna i estetyczna.

Promowane oferty