Paczki powitalne

Każdy Zielonogórzanin jest dla nas ważny i pragniemy, aby już od najmłodszych lat czuł się doceniany i wyjątkowy. Z tego powodu dla każdego nowonarodzonego Zielonogórzanina i jego mamy przygotowaliśmy wspaniałą niespodziankę – wielką paczkę powitalną! Miesięczna wyprawka zapakowana w ozdobny karton składa się z dużej paczki pieluszek Pampers, chusteczek nawilżanych, delikatnego kocyka z logo Programu ZGRANA RODZINA, myjki i śliniaczka.

Każda mama – Zielonogórzanka, wypisywana z zielonogórskiego szpitala po urodzeniu dziecka, otrzyma paczkę przy wypisie. Dziecko, które przyszło na świat poza Zieloną Górą, a którego przynajmniej jeden rodzic jest zameldowany na terenie miasta, także będzie mogło cieszyć się z otrzymanej wyprawki. Wystarczy, że rodzic, który jest mieszkańcem Zielonej Góry zgłosi się do Biura Programu w Zielonogórskim Ratuszu. Po okazaniu wypisu ze szpitala i dowodu osobistego z adresem zameldowania w Zielonej Górze, również otrzyma paczkę powitalną.

Uwaga! Od 1 września 2014 roku Program obejmuje także mieszkańców dawnej Gminy Zielona Góra. Paczkę może otrzymać rodzic zameldowany na terenie dawnej Gminy Zielona Góra, którego dziecko urodziło się po 1 września 2014 roku.

UWAGA !!! Od 01.05.2016r. paczki będą wydawane przy zgłaszaniu narodzin dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego na ul.Grottgera w Zielonej Górze, a nie jak do tej pory w szpitalu przy wypisie mamy do domu !!!


Zapraszamy do Biura Programu ZGRANA RODZINA, które mieści się w Ratuszu (ul. Stary Rynek 1).
Biuro otwarte jest w poniedziałki i środy w godzinach 13:00-17.00 oraz we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 9:00-13:00.

Każdej „świeżo upieczonej” mamie składamy serdeczne gratulacje, a każdego Maluszka gorąco witamy na świecie!

Akcja trwa od 1 stycznia 2014r. do 31 grudnia 2017r.

ZASADY AKCJI „POWITANIE NOWYCH ZIELONOGÓRZAN” W RAMACH PROGRAMU „ZGRANA RODZINA”

Promowane oferty

DLA DZIECI

15% rabatu na zestawy do robienia baniek mydlanych

DLA DOMU

15% rabatu na rośliny doniczkowe

DLA DZIECI

Specjalna cena na letnie półkolonie dla dzieci