Paczki powitalne

Każdy Zielonogórzanin jest dla nas ważny i pragniemy, aby już od najmłodszych lat czuł się doceniany i wyjątkowy. Z tego powodu dla każdego nowonarodzonego Zielonogórzanina i jego mamy przygotowaliśmy wspaniałą niespodziankę – wielką paczkę powitalną! Miesięczna wyprawka zapakowana w ozdobny karton składa się z dużej paczki pieluszek Pampers, chusteczek nawilżanych, delikatnego kocyka z logo Programu ZGRANA RODZINA, myjki i śliniaczka.

Każda mama – Zielonogórzanka, wypisywana z zielonogórskiego szpitala po urodzeniu dziecka, otrzyma paczkę przy wypisie. Dziecko, które przyszło na świat poza Zieloną Górą, a którego przynajmniej jeden rodzic jest zameldowany na terenie miasta, także będzie mogło cieszyć się z otrzymanej wyprawki. Wystarczy, że rodzic, który jest mieszkańcem Zielonej Góry zgłosi się do Biura Programu w Zielonogórskim Ratuszu. Po okazaniu wypisu ze szpitala i dowodu osobistego z adresem zameldowania w Zielonej Górze, również otrzyma paczkę powitalną.

Uwaga! Od 1 września 2014 roku Program obejmuje także mieszkańców dawnej Gminy Zielona Góra. Paczkę może otrzymać rodzic zameldowany na terenie dawnej Gminy Zielona Góra, którego dziecko urodziło się po 1 września 2014 roku.

UWAGA !!! Od 01.05.2016r. paczki będą wydawane przy zgłaszaniu narodzin dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego na ul.Grottgera w Zielonej Górze, a nie jak do tej pory w szpitalu przy wypisie mamy do domu !!!


Zapraszamy do Biura Programu ZGRANA RODZINA, które mieści się w Ratuszu (ul. Stary Rynek 1).
Biuro otwarte:

poniedziałek:   9:00 - 17:00
wtorek:            9:00 - 15:00
środa:             9:00 - 17:00
czwartek:        9:00 - 15:00
poątek:           9:00 - 15:00


Każdej „świeżo upieczonej” mamie składamy serdeczne gratulacje, a każdego Maluszka gorąco witamy na świecie!


ZASADY AKCJI „POWITANIE NOWYCH ZIELONOGÓRZAN” W RAMACH PROGRAMU „ZGRANA RODZINA”

Promowane oferty

DLA DOMU

20% rabatu na obrusy i zasłony gotowe

MODA

20% rabatu na srebrną biżuterię

COŚ NA ZĄB

20% rabatu na całe menu

ZDROWIE I URODA

30% rabatu na zabiegi i bony upominkowe

ZDROWIE I URODA

20% rabatu na zabiegi regenerujące

MODA

20% rabatu na swetry Tom Taylor