Przedstawiamy Drużyny i ich GRONKOWOZY zbudowane na Magicznym Dniu Dziecka 1 czerwca 2019r.

Utworzono: Piątek 21 Czerwiec 2019, 13:22

Budowanie Gronkowozów z Wami – ZGrani 1 czerwca na Magicznym Dniu Dziecka to była niezwykła zabawa!
Nagrodziliśmy wszystkich - inaczej się nie dało :)
Nagroda główna - TELEWIZOR - powędrowała do drużyny RACH CIACH CIACH ZIELONA GÓRA! Piękny Gronkowóz z motywami zielonogórskimi, oczarował kapitułę ZGranej Rodziny.
A potem, na scenie, zwycięzcy ujęli nas za serce jeszcze raz - swoją nagrodę przekazali na DOM SAMOTNEJ MATKI!
To był prawdziwie MAGICZNY DZIEŃ DZIECKA  
Przedstawiamy drużyny, które budowały wozy dla naszych Maskotek:
Zespół PODWÓJNA to fantastyczna ekipa składająca się z dwóch Babć, Mamy i dwóch córek.  Jako, że był to team wyjątkowo kobiecy to i ich Gronkowóz był bardzo uroczy i …. na nasze oko trochę przypominał biedronkę.Uwielbiamy takie rodzinki jak REKINY – aż troje dorosłych zmobilizowało się, by w Magiczny Dzień Dziecka wspólnie bawić się ze swoim Maluchem! Byliście cudowni – Te usta! Te oczy! Wasz Gronkowóz  i wasze zgranie urzekło nas i Kapitułę oceniającą.

Tego dnia powstała u nas również DRUŻYNA PIERŚCIENIA – czyli Mama z 2 dzieci i Tata z synkiem. Zielony jak Zielona Góra pojazd był piękny! A wy, drodzy Rodzice pokazaliście, że dla Waszych dzieci potraficie zrobić wiele i….sami przez chwilę poczuliście się jak dzieci

Byli z nami też SZYBCY I ZIELONI – czyli team złożony aż z trzech przypadkowo dobranych rodzin, które zgłosiły się do zabawy. to Był Gronkowóz o najpiękniejszych zębach i nasuwało się pytanie – czy to pływa, czy lata?! Wasza wyobraźnia jest nieograniczona!

Bawili się też z nami ZADYMIARZE – 2 mamy z dziećmi, które również pierwszy raz spotkały się na zielonogórskim deptaku w Magiczny Dzień Dziecka – i ta magia płynęła przez nich przemieniając białego malucha w niezwykły wóz – zielony jak lasy dookoła naszego miasta. To była moc kreatywnego tworzenia!

Lubicie Jeże? Bo my Bardzo – a już najbardziej drużynę JEŻY! Przebudowali niemal wszystko, co się da i zainspirowani Lubuskim Muzeum Wojskowym stworzyli Gronkowów obronny przed….komarami! Ale mieli nosa! W to lato wyjątkowo przyda się naszym Gronkom!

404 to tajemny numer, który był nazwą kolejnego zespołu. Nikt tak pieczołowicie, jak oni nie tworzył projektu swojego Gronkowozu. A jak się świetnie przy tym bawili! To w 100% Zgrana Rodzina – uśmiechnięta, szczęśliwa ekipa z kolorową wyobraźnią.

Siła ATOMÓWEK była ogromna! To dwie rodziny – Mama z Córką i Tata z Córką – zapisali się w tym samym momencie, wiec połączyliśmy ich w zespół. Dziewczynki były bardzo chętne do naszej zabawy, a rodzice poszli za nimi, jak w dym i znów powstała drużyna o ogromnym potencjałem.

Lekko spóźnione wystartowały CZACHY! Zapisali się w ostatniej chwili i proszę – siła rodziny zdziałała cuda! Rodzice z dwiema córkami – bardzo rock&rollowa ekipa i Gronkowóz idealnie oddający ich styl – wszystko spójne i z charakterem. Brawo!

Jak widzicie – jeden piękniejszy od drugiego. Obrady Kapituły trwały długo i były burzliwe aż padła najlepsza decyzja – nagradzamy wszystkich! Jak na Magiczny Dzień Dziecka przystało nikt nie wyszedł z pustymi rękami – jedni mają zaproszenie na Sylwestra, inni idą na niezłe zakupy, inni jadą do Kolesina. Rozdaliśmy też całą górę wyjść na lody, kawę, ciacho! Ale nagroda główna była jedna. TELEWIZOR mógł powędrować tylko do jednej rodziny – i byli to RACH CIACH CIACH ZIELONA GÓRA – faktyczni rach-ciach i na deptaku zmalowali nam prawdziwie zielonogórski GRONKOWÓZ:

Promowane oferty