Laboratorium medyczne SYNEVO

Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Ogromny wpływ na rozwój i przyszłość firmy  miała fuzja z Nova Medical, CDL Analco, AMT Analco i Eurolab Wrocław, która dokonała się w 2005 roku.
Od 30.12.2013 nastąpiło połączenie Spółek Synevo Polska Sp. z o.o. z Nucleagena Sp. z o.o.poprzez przejęcie pierwszej z wymienionych spółek przez ostatnią. Jednocześnie z dniem 30 grudnia 2013 nastąpiła zmiana nazwy spółki Nucleagena Sp. z o.o. na Synevo Sp. z o.o.

Synevo wchodzi w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych -  działających na terenie Niemiec, Turcji, Rumunii, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Bułgarii oraz Serbii.

Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Obecnie Laboratoria Medyczne Synevo działają między innymi w: Warszawie, Wołominie, Gdańsku, Tczewie, Lublinie, Tomaszowie Lubelskim, Łodzi, Głownie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Krakowie, Ząbkowicach Śląskich, Poznaniu, Włocławku, Bydgoszczy, Toruniu, Sosnowcu, Gorzowie Wielkoplskim oraz w Chojnicach.

Aktualne oferty partnera