Leśny zakątek

Leśny Zakątek na pierwsze zajęcia zaprosił 01.marca 2015 roku. Miejsce to zostało stworzone z myślą o dzieciaci oraz ich rodzicach
i opiekunach. Słuchamy, czego potrzebują nasi odbiorcy, dlatego elastycznie zmieniamy nasz grafik, by spełniać ich oczekiwania.
U nas dzieci i dorośli uczą się języków obcych z obcokrajowcami, młodzi ludzie poznają dziejące się wokół nas zjawiska poprzez eksperymenty. Wspólnie również gotujemy i pieczemy pyszne słodkości. Staramy się też rozwijać pasje artystyczne, organizując różnorodne warsztaty przede wszystkim dla dzieci, ale i dla dorosłych. Przygotowujemy najmłodszych do bycia przedszkolakiem,
a przedszkolaki do bycia uczniem. Organizujemy kameralne, tematyczne urodziny dla dzieci, oraz półkolonie w okresie ferii i wakacji szkolnych.
Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w kwestii naszych ofert. Pewne jest, że mamy propozycje dla dzieci od 6 miesiąca życia, przedszkolaków, uczniów, rodziców i niebawem przedstawimy ofertę dla seniorów. Stawiamy na dobrą atmosferę, miło i pożytecznie spędzony czas w domowym klimacie. A zatem... Daj się zainspirować :)

Kontakt

ul. Cisowa 24 (os. Leśne)
65-960 Zielona Góra
tel.: 731 438 838
email:
www: https://pl-pl.facebook.com/lesny


Godziny otwarcia:
Poniedziałek: Kontakt telefoniczny
Wtorek: Kontakt telefoniczny
Środa: Kontakt telefoniczny
Czwartek: Kontakt telefoniczny
Piatek: Kontakt telefoniczny
Sobota: Kontakt telefoniczny
Niedziela: Nieczynne

Promowane oferty

Green Thursday

20% rabatu na bluzy i spodnie dresowe

INNE

30% rabatu na srebrną biżuterię

ZDROWIE I URODA

50% rabatu na masaż relaksacyjny twarzy

COŚ NA ZĄB

25% rabatu na duże pizze

ZDROWIE I URODA

30-50% rabatu na okulary przeciwsłoneczne

DLA DZIECI

20% rabatu na odzież dziecięcą