Żłobek Montessori „Bose Stópki”

Żłobek Montessori „Bose Stópki” – jedyny taki żłobek w mieście, wyjątkowe miejsce dla rozwoju Twojego dziecka
Misją Żłobka Montessori „Bose Stópki” prowadzonego w duchu pedagogiki Marii Montessori jest wspieranie rodziców w sztuce uważnego i świadomego wychowania. Kierujemy się zasadą „Pomóż mi zrobić to samemu”, gdzie najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego dziecka oraz życzliwa komunikacja i współpraca z rodzicami.
Opiekujemy się dziećmi od 4 miesiąca do 4 roku życia, przez cały rok od poniedziałku do piątku od godz. 6.30 do godz. 17.00. W okresie wakacyjnym proponujemy półkolonie dla dzieci w wieku 2.5 – 6 lat.
Pracujemy w dużych przestronnych salach dostosowanych do potrzeb rozwojowych dzieci, w kameralnych grupach, w ciepłej, domowej atmosferze przy wsparciu wspaniałych, doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Okres adaptacyjny z Rodzicami pozwala na przyzwyczajenie się dziecka do nowego miejsca i opiekunek.
Proponujemy zróżnicowane zajęcia m.in. gry i zabawy metodą Montessori, zabawy z językiem angielskim, zajęcia plastyczne, rytmiczne, taneczne, czytanie bajek, zajęcia umuzykalniające, logopedyczne, ogrodnicze, poszerzanie świadomości ekologicznej, przyjęcia urodzinowe, leżakowanie dla chętnych, trening czystości, nauka samodzielnego jedzenia i ubierania się, kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych.
Żłobek jest zarejestrowany w Urzędzie Miasta Zielona Góra i otrzymuje dotację do każdego miejsca. Znajduje się w przyjaznej okolicy, posiada własny parking z wygodnym dojazdem.
 

Kontakt

ul. Wojska Polskiego 88b
65-762 Zielona Góra
tel.: 537 10 55 20
email: zlobek@bosestopki.pl
www: www.bosestopki.pl


Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 6:30 - 17:00
Wtorek: 6:30 - 17:00
Środa: 6:30 - 17:00
Czwartek: 6:30 - 17:00
Piatek: 6:30 - 17:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Promowane oferty

Green Thursday

20% rabatu na bluzy i spodnie dresowe

INNE

30% rabatu na srebrną biżuterię

ZDROWIE I URODA

50% rabatu na masaż relaksacyjny twarzy

COŚ NA ZĄB

25% rabatu na duże pizze

ZDROWIE I URODA

30-50% rabatu na okulary przeciwsłoneczne

DLA DZIECI

20% rabatu na odzież dziecięcą