GABINET LOGOPEDYCZNY ANNA ZARAŃSKA

GABINET LOGOPEDYCZNY ANNA ZARAŃSKA
 
Zapraszam Państwa do gabinetu, który jest miejscem wyjątkowym, gdyż powstał z ogromnej potrzeby realizacji wieloletnich zainteresowań.

Kompleksowość podejmowanych działań, to klucz do sukcesu każdej terapii, dlatego podczas budowania indywidualnych programów terapeutycznych kieruję się wiedzą i doświadczeniem  na temat etapów rozwoju dziecka oraz zaburzeń poszczególnych sfer poznawczych. Dzieci uczą się mówić jednocześnie rozwijając się motorycznie i manualnie, rozwijając zabawę, zachowania społeczne i emocje, należy więc wzmacniać harmonijne dorastanie naszych pociech.

Zdobywając kolejne specjalizacje, uczestnicząc w wielu szkoleniach, nauczyłam się kiedy i w jaki sposób należy pomóc dzieciom w prawidłowym rozwoju. Będąc mamą zdobyłam bezcenne doświadczenie w rozumieniu potrzeb, różnorakich obaw, a niekiedy bezradności jaką odczuwają rodzice, gdy pojawiają się problemy u naszych dzieci.

Szczególnie polecam Państwu skorzystanie ze specjalnie przygotowanej oferty jaką jest kurs Masażu Shantala, podczas którego nauczycie się Państwo jak masować dziecko już od 2. miesiąca życia. Natomiast dla dzieci w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym proponuję wczesną naukę czytania metodą sekwencyjno - symultaniczną®, która jest doskonałą metodą wspomagającą stymulację rozwoju dziecka.
 

Kontakt

Ul. Konstruktorów 62/2
65-001 Zielona Góra
tel.: 723 20 30 30
email: gabinet@logopeda-zaranska.pl
www: http://logopeda-zaranska.pl/


Godziny otwarcia:
Poniedziałek: kontakt telefoniczny
Wtorek: kontakt telefoniczny
Środa: kontakt telefoniczny
Czwartek: kontakt telefoniczny
Piatek: kontakt telefoniczny
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Promowane oferty

ZDROWIE I URODA

20% rabatu na zabieg regenerujący

MODA

10% rabatu na odzież

COŚ NA ZĄB

Zimowa Herbata GRATIS

INNE

20% rabatu na biżuterię srebrną

DLA DOMU

10% rabaty na artykuły ogrodnicze

DLA DOMU

20% rabatu na obrusy, serwetki i bieżniki

COŚ NA ZĄB

Specjalna cena na zestaw kawa i ciasto