Karczma Taberska

Karczma Taberska powstała z naszego zamiłowania do tradycji. Jesteśmy stąd – Jola z Nowego Kramska i Marek z Babimostu – wyrastaliśmy w duchu zwyczajów Regionu Kozła, gdzie kuchnia stanowiła ważny element życia codziennego.

Kaczka z jabłkami, szynka w „chlebie Reimanna”, cienki placek na „ruchadłach” – to niektóre z dań, przyrządzanych przez tutejsze gospodynie. Takie właśnie smaki wspominamy w naszej Karczmie.
Oprócz kramskich i babimojskich specjałów polecamy także najlepsze dania kuchni polskiej. Smacznie, swojsko i w unikalnym klimacie. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby Karczma Taberska kojarzyła się ze znakomitą domową kuchnią i rodzinną atmosferą!

Warto odwiedzić Karczmę Taberska nie tylko ze względu na pyszną kuchnię, ale też by odpocząć i ciekawie spędzić czas wolny. Na tyłach Karczmy, na świeżym powietrzu, przygotowaliśmy stoły z zadaszeniem, a dla dzieci ogrodzony i bezpieczny plac zabaw. Dodatkowo maluchy mogą nakarmić nasze zwierzaki – konie i kozy, które niedaleko Karczmy mają swój dom, a także wziąć udział w rozmaitych zajęciach organizowanych przez Ciocie Jolę w ramach jej Akademii.

Zapraszamy również na cykliczne imprezy kulturalne – festyny, zabawy, potańcówki, koncerty… Każdy znajdzie coś dla siebie!
Z całego serca pragniemy, by nasi Goście poczuli sławną polską gościnność, niepowtarzalny charakter tego miejsca i skosztowali wyśmienitej kuchni!

Brak aktualnych ofert partnera